טיולי מאורגן לווייטנאם נובמבר 2022


טיול מאורגן לווייטנאם

מסלול טיול וייטנאם  12 ימים 10 לילות  17-28 לנובמבר
ללא ימים חופשיים שתי ארוחות ביום, כולל שייט ולינה במפרץ הלונג, כולל סיורים במפרץ ופנסיון מלא

 לקבלת הצעת מחיר שלחו וואטאפ לטלפון: 054-4651398

ימים 1-2 - תל אביב – סייגון  - ארוחת ערב
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון לטיסת מעבר לסייגון. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים, והוצאת הוויזה ולהחלפת כספים. המדריך המקומי והנהג ימתינו לנו בשדה, נעלה לאוטובוס וניסע למרכז העיר הסוער של סייגון. נתארגן עם המדריך לרכישת SIM מקומי והתארגנות ראשונית. בהגיענו יחכה לנו המדריך המקומי והאוטובוס שיעבירו אותנו למלון. לאחר ההתארגנות נצא לארוחת ערב מקומית נחזור למלון ללינה.

יום 3 – סייגון – הרובע הסיני - ארוחת בוקר + צהריים
אחר ארוחת הבוקר נתחיל את הטיול הנפלא בעיר הו-צ'י-ין- סיטי היא סייגון, נראה את ארמון האיחוד, שבו עדיין ניתן לראות עדויות של גבורת התושבים במלחמת וייטנאם עד לסיומה בשנת 1975. הבניין הגדול היום הוא מוזיאון, ואולם קבלת פנים רשמי. בקרבת מקום נמצאים ארמון הדואר המרכזי וקתדרלת נוטרדאם, שנבנו בזמן הקולוניה הצרפתית בין השנים 1877 ו - 1883 ואחד מציוני הדרך המרכזיים של העיר. נסייר רגלי ברחוב ניגויין האו (Nguyen Hue) כדי לצלם את בית האופרה, נלך דרך כיכר פריז ונצטלם ליד פיסלו של הו-צ'י-מין מול בית הערייה של סייגון, ארוחת צהריים במסעדה מקומית, לאחר הארוחה נמשיך לרובע הסיני, נבקר במקדש הפגודה הסיני, לאחר מכן נוכל להתרשם מהשוק העצום במקום ושיטת המסחר במזרח, לאחר מכן נסע למלון שלנו. למעוניינים ניתן לצאת להליכת ערב, רגלית (קצרה) לרחוב נגווין המפורסם, רחוב חיי הלילה הידוע, נחווה את חיי הלילה, ונצטלם סמוך לבניין העריה, שנחשב לאחד האתרים המצולמים ביותר בעולם.

יום 4 - סייגון – מאי טואה - נהר המקונג - ארוחת בוקר + צהריים
היום לאחר ארוחת הבוקר במלון נעלה לרכב ונתחיל נסיעה לכיוון מאי טוה (My Tho) מקום הגידול המרכזי של הקוקוס והקפה ובו מפעלים משפחתיים המייצרים מוצרים מקומיים כמו סוכריות קוקוס ונייר אורז.
עם ההגעה, נעלה על סירה ונצא לשיוט על נהר מקונג האדיר ובדרכנו נצפה באורך החיים של האנשים המקומיים החיים לאורך הגדה. נעצור באחת מארבעת האיים באזור ונסייר במקום. כאן גם תוכלו ליהנות מפירות טרופיים טריים המוגשים בלב הגן, בליווי מוסיקה מסורתית מדרום וייטנאם. לאחר מכן מיכן נעלה שוב לטייט והפעם על סירות חתירה קטנות על ידי אנשים מקומיים ונחתור דרך מנהרות קטנות עם עצי קוקוס, לביקור במפעלים המקומיים. שם תוכלו לטעום גם תה ודבש ולראות את האנשים המקומיים מייצרים מהחלב את ממתק קוקוס, כמובן שאתם יכולים לטעום את זה, או לטייל בגינה שבו המקומיים מגדלים דבש. משם נעלה שוב על סירה גדולה לשייט בשטח הנהר העצום. חזרה לסייגון למלון.
למעוניינים ניתן לנסוע במוניות (כ- 4 דקות נסיעה) לביקור חוויתי בשוק הלילה המפורסם של העיר "שוק בין-טאהאן" או כפי שמוכר גם כשוק המקורה או שוק הלילה.

יום 5 – סייגון – קאו צ'י - ארוחת בוקר + צהריים / טיסה פנימית להאנוי
היום לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר במנהרות קו צ'י, אחד המונומנטים הנותרים שנותרו למלחמת וייטנאם. מתחת לאדמה חפורים מעל 200 ק"מ של מנהרות, שנחפרו בידיים על ידי הכוחות של הגרילה הווייטנאמית במהלך הסכסוך. בשיאו, לפני המתקפה ב- 1968 , היה מתחם המנהרות בסיס לכמעט 10,000 חיילים. עד עצם היום הזה, היא נותרה אחת הדוגמאות המרשימות ביותר לצורת המלחמה שהייתה בתקופה זאת.
ניתן להתרשם ולנסות ולעבור כמה עשרות מטרים על מנת לקבל את החוויה האמיתית אותה עברו כוחות המחתרת במנהרות. נחזור לעיר הו-צ'י-ין- סיטי היא סייגון ומשם נטוס בטיסה פנימית להאנוי בירת ווייטנאם. עם ההגעה נסע ביחד למלון. למעוניינים ניתן לצאת להליכת ערב, רגלית (קצרה) לכיכר אגם הואן קיים שם נראה את הלב הפועם של האנוי, חיים שלא מפסיקים יומם ולילה.

יום 6  - האנוי - ארוחת בוקר + ארוחת ערב
לאחר ארוחת הבוקר נתחיל בביקור מקיף בעיר הנוי בירת וייטנאם, נתחיל את היום ברחבת המוזוליאום של הו-צ'י-מין או כפי שהוא נקרא אבי האומה, (הכניסה רק אם הדבר יתאפשר), פגודת העמוד, אגם הואן קיים, השוק המפורסם ועוד אתרים ככול שהזמן יאפשר לנו . נצפה בבית המקדש לספרות, בית האופרה המרשים (לפי מה שירשה לנו הזמן). נצא ביחד לביקור בתיאטרון בובות המים המסורתי. סיפורים מחייהם של פשוטי העם סביב מחזור חייו של האורז. משם נצא לסיור הכרות עם סמטאות השוק העתיק של האנוי, נסע לארוחת ערב במסעדה, למעוניינים ניתן להתרשם מכיכר אגם הואן קיים, מקום הבילוי העיקרי של צעירי האנוי. חזרה למלון ללינה בהאנוי.

יום 7  - האנוי - סאפה – סיור כפרים - ארוחת בוקר + ארוחת ערב
היום נתחיל את יומנו מוקדם, לאחר ארוחת הבוקר במלון, נסע לכיוון צפון ואזור גידולי האורז, בהגיענו נצא להליכה בין הכפרים המקומיים, נראה ונשמע ונחווה את אורח החיים של השבטים באזור, ניסע ללאו צ'אי (Lao Chai) הממוקמת כ-10 ק"מ מסאפה, נצפה על אחד מההרים הסובבים את סאפה הוא הר פנסיפאן הענק, ההר הכי גבוה בווייטנאם ובדרום מזרח אסיה כולה, המתנשא לגובה של 3,140 מטרים. (לפי מה שירשה לנו הזמן). משם נסע לעיר סאפה, אשר משמשת בירת האזור, נפגוש אנשי השבטים הבאים למכור את עבודות היד שלהם, מעץ, כסף או בגדים רקומים. ארוחת ערב בסאפה לאחר הארוחה נצא למסע קניות בחנויות הזולות ולמעוניינים ניתן לטעום ממסאג' רגליים במקום. לינה בסאפה.

יום 8 - סאפה – שבט המונג קאט-קאט - האנוי -  ארוחת בוקר + ארוחת ערב
היום נתחיל את יומנו בצפון, לאחר ארוחת הבוקר במלון, נתחיל בטיול בביקור בכפר של השבט המונג "קאט-קאט" הסמוך לסאפה, נקבל ונחווה את אורח החיים בכפרי השבטים בצפון וייטנאם, לאחר הביקור ניסע למלון בסאפה, ניקח את חפצנו, (לפי מה שירשה לנו הזמן). נסע להאנוי לארוחת ערב ולינה במלון בהאנוי.

יום 9 – האנוי - הלונג ביי - ארוחת בוקר / צהריים / ערב
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון הלונג באיי, אחד מראשוני פלאי מורשות עולם שנקבע על ידי אונסקו עבור וייטנאם בשנת 1994 . הגעה אל האי טואן צ'או, העברה לעבר הספינה. לאחר קבלת משקה ברוכים הבאים, תקבלו תדרוך על השייט וכן הוראות בטיחות. נתחיל את השייט ונגלה את אחד משבעת פלאי עולם, שמורת הטבע החדש. במהלך השייט תוכלו ליהנות מארוחת צהרים בצורת מזנון עם מנות וייטנאמיות המוגשות תוך כדי שיט במפרץ, ועוברות על פני האזורים היפים והשקטים ביותר, כגון אינסנט ברנר, אייס דוג סטון, פוקינג קוק, סוי סים ביץ ', קוקוס טו איילנד. ביקור באזור טונג סאו המכוסה על ידי סלעים מזנקים, וכן נתרשם מדיג של קונכיות פנינה. ביקור בחוף הים היפה ביותר לשחייה (אם מזג האוויר מאפשר זאת), טאי ביץ המפורסם. בעוד אנו מפליגים לאזור לאון באו Luon Bo)) ,שם נעגון למשך הלילה. 19.30 - 23.00 ארוחת ערב וייטנאמית על הסיפון (עם הפתעות) (מסלול הסיורים בשייט יכולים להשתנות לפי תוכנית הספינה בה שטים)

יום 10 – הלונג ביי – האנוי - ארוחת בוקר + בראנצ' באוניה
נתחיל את הבוקר עם תה ומאפים מוגשת בחדר האוכל עם נופי המפרץ. העברה מרוכזת למערת סונג סוט, נעלה כ - 100 מדרגות עד הכניסה למערה. הביקור במערה יקח כ- 45 דקות. נבקר במערת הנטיפים סונג סו, אחד ממערות הנטיפים הגדולות ביותר במפרץ Halong . חזרה מרוכזת לסירה. (מומלץ להצטייד בנעליים נוחות להליכה. שייט חזרה למפרץ פליקאן. ארוחת הבוקר והתארגנות ליציאה 12.00 – נסיעה חזרה להאנוי. בדרך נעצור לבקר בסדנה מסורתית וכיבוד כ - 30 דקות. 

יום 11 – האנוי – כפר דונג לאם – פגודת מיה - ארוחת בוקר + צהריים
למעוניינים, במידה ותרצו לראות איך אנשים בהאנוי קמים מוקדם בבוקר בזריחה, תוכלו להשכים ולרוץ לאגם הקרוב למלון, שם תוכלו להצטרף לחוויה מרגשת של מאות מקומיים, קשובים בלהט למדריכים המקומיים שלהם ולפעילויות ספורט כמו טאצ'אי , ריצה, אומנויות לחימה, ריקוד קלאסי וכן הלאה. לאחר ארוחת הבוקר נצא מהאנוי וניסע לכפר דונג לאם ( Duong Lam ) הנמצא במרחק של 50 ק"מ מהעיר, כפר עתיק מאוד עם בית קהילתי מופלא, מונג פאו "Mong Phu" ובו נשמרו עשרות תבליטי עץ יקרים וארכיטקטורה וייטנאמית מסורתית. בהגיענו, נערוך סיור בין בתי הכפר כדי להתערב עם תושבי הכפר בשגרת היומיום שלהם ונבקר בכמה בתים המייצרים מוצרים מסורתיים מקומיים, נבקר בבתים מיוחדים העשויים מלטרייט, נשוחח עם המקומיים, משם נמשיך ונבקר בפגודת מיה עם האוסף הגדול ביותר של פסלים בווייטנאם. בחזרה להאנוי להמשך הסיור בעיר, בהגיענו נתחיל מכלא הוא לו הנודע בקרב שבויי המלחמה האמריקאים בשם "האנוי הילטון". לאחר מכן, נמשיך לביקור במקדש הספרות, הנחשב לאוניברסיטה הראשונה של וייטנאם, אוסף עתיק של חצרות, גנים וארכיטקטורה שנבנה כמחווה לחוקר הסיני קונפוציוס. חזרה למלון. זמן לסיים את הקניות האחרונות בשוק הלילה של האנוי. ערב אחרון בהאנוי נהנה ממנו בישיבה יחד

יום 12  - האנוי – מינן - בין – תל אביב - ארוחת בוקר / ערב
היום לאחר ארוחת הבוקר נארוז את חפצנו ונפרד מהמלון, ניסע לבירת וייטנאם העתיקה העיר והמקום בו שלטו מלכים, לעבר העיירה מינן בין, ניסע כ - 90 ק"מ. בעיירה זאת נוכל להתרשם מתמונות אחרות של חיי היום יום של התושבים המקומיים ונוף בארץ. עיר זאת שהייתה פעם בירתן של שושלות רבות, השליט נינה בינה שמר על חלק קטן מאוד של המצודה והארמון הישנים. בנוסף, הנוף הטבעי כאן הוא יוצא מן הכלל עם רכסי הרים, נהרות ומערות אבן גיר. נבקר בשני המקומות הנותרים של המצודה העתיקה, מקדש דיין טיין הואנג ומקדש של לה דאי האנג. נמשיך בנסיעה אל טאם קוק. שם ניקח סירה מקומית לטיול בטאם קוק שבו תהליך הקארטס של אבן הגיר, מרהיב ביופיו ובוהקים מתוך שדות האורז הירוקים, המזכירים את אזור גויילינג Guilin בסין ומפרץ הלונגג באיי בוייטנאם, ומכאן שמו בפי המקומיים "מפרץ הלונג באיי של היבשה". בשעות אחר הצהריים נסעד ארוחת ערב מקומית ביחד ונמשיך לנמל תעופה לטיסה חזרה הביתה, עמוסים בחוויות.

מה חשוב לדעת:
הטיול מותנה ברישום של מינימום 25 משתתפים
יש להצטייד ב-2 תמונות פספורט עבור הוויזה
חובה לבדוק באופן אישי את נושא הזריקות והחיסונים לקראת הנסיעה לווייטנאם
כל שינוי במחיר הטיסות, מיסי הנמל והיטלי הדלק יגרמו לשינוי במחיר לנוסע
הארוחות המצוינות במסלול יינתנו במלונות או במסעדות לפי המסלול
הטיול מבוסס על טיסות בינלאומיות ופנימיות המופעלות על ידי חברות התעופה.
הפעלת הטיסות ולוחות הזמנים אינם בתחום אחריות החברה.
ייתכן שינוי בסדר הביקורים באתרים בשל אילוצים שונים ושיקולים מקצועיים
חברתנו, אינה אחראית על כל עיכוב או ביטול ביקור באתר מסוים כמפורט
בתוכנית עקב איתני הטבע או כל מקרא של "כוח עליון".
טרם הזמנת טיול מאורגן קרא את תקנון החברה הנוגע לטיולים מאורגנים ומדיניות הביטול
ישנה אפשרות לרכישת ביטוח ביטול עד 21 לפני הטיול תמורת תוספת של 250 דולר

המחיר כולל
טיסות בינלאומיות + טיסות פנימיות בווייטנאם כולל מיסי נמל
לינה במלונות בדרגת תיירות טובה / ראשונה
הטיול על בסיס האירוח המצוין בכול יום, חלק מהארוחות יינתנו מחוץ למלון
לילה אחד בתא פרטי בספינת שייט בהאלונג ביי (זוגי) כולל ארוחת צהרים בהגעה
כניסות לאתרים ע”פ המצוין במסלול
מכתב לאישור ויזה לווייטנאם חובה לשלוח לנו צילום דרכון במייל
אוטובוס תיירים נח וממוזג, בקבוק מים מינרליים לאדם ליום, מדריך ישראלי ומדריכים מקומיים
כולל ביקורים:
סיורים בשווקים ססגוניים בווייטנאם וכן ביקור בכפרים ציוריים מקומיים,
האנוי: תיאטרון בובות מים מסורתי, ביקור במתחם הו צ’י מין הכולל גם את פגודת העמוד הבודד, סיור במקדשים המדהימים, פגודות, קברי קיסרים,
מקדש הספרות, אוניברסיטה הראשונה בווייטנאם, האגם המשוקם, מופע "בובות המים" המסורתי, סיור רכוב סביב הרובע הישן ועוד. שייט על ספינה במפרץ הא לונג – אחד משבעת פלאי תבל הכולל ארוחת צהרים בהגעה.
הו צ'י מין סיטי - קתדרלת נוטרדאם, משרד הדואר, ארמון הנשיאות, פסל הנשיאות בכיכר הו-צ'ין-מין, כיכר פריז, שוק בן טאהה (השוק המקורה, שוק הלילה), השוק הסיני והפגודה, מנהרות קו צ'י, שייט על נהר המקונג, השוק הצף. (אלו רק חלק מהטיולים
המחיר אינו כולל:
כל מה שלא צוין במחיר כולל
ביטוחים אישיים (חובה להגיע עם ביטוח רפואי לא ניתן להצטרף ללא)
ויזה לכניסה אחת לווייטנאם לתשלום במקום בזמן ההגעה (25 $ נכון לתאריך 16/05/21)
שתיה קלה במהלך הארוחות וכן במהלך השייט
נהוג לתת טיפ למדריך ולנהג המקומיים (3 $ ליום לאדם)
שירותים אחרים שאינם מוזכרים בהצעה זו
אנו בטוחים שהטיול יהיה מעל ומעבר לצפיותיכם

 לקבלת הצעת מחיר שלחו וואטאפ לטלפון: 054-465139